Zakończone szkolenia

Easy Flossing Academy – Grupa 4 – Rafał Jurissek – 15 kwietnia 2018 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 7 – Zbigniew Wroński, Adrian Kużdżał – Tydzień 2 – 13 kwietnia 2018 – 15 kwietnia 2018 – Kraków

Maitland poziom 2b – Grupa 4 – Thomas Horre, Stefan Schiller – Tydzień 2 – 9 kwietnia 2018 – 14 kwietnia 2018 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 6 – Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 2 – 6 kwietnia 2018 – 8 kwietnia 2018 – Białystok

Manipulacje Kręgosłupa – Grupa 1 – David Evans – 24 marca 2018 – 25 marca 2018 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 22 – Thomas Horre – Tydzień 1 – 20 marca 2018 – 24 marca 2018 – Gdańsk

FITS – Grupa 6 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 2 – 17 marca 2018 – 19 marca 2018 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 21 – Mathew Newton – Tydzień 1 – 14 marca 2018 – 18 marca 2018 – Kraków

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 5 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń – Tydzień 2 – 11 marca 2018 – 13 marca 2018 – Warszawa

Bobath Adults – Grupa 3 – Tinka Rajher-Bostjan – Tydzień 1 – 10 marca 2018 – 17 marca 2018 – Gdańsk

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 7 – Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 1 – 2 marca 2018 – 4 marca 2018 – Kraków

FITS – Grupa 6 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 1 – 27 lutego 2018 – 2 marca 2018 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 6 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń – Tydzień 1 – 23 lutego 2018 – 25 lutego 2018 – Białystok

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 5 – Zbigniew Wroński, Adrian Kużdżał – Tydzień 1 – 12 lutego 2018 – 14 lutego 2018 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 18 – Thomas Horre – Tydzień 4 – 7 lutego 2018 – 11 lutego 2018 – Warszawa

OMT – Mentored Clinical Practice – Grupa 1 – Thomas Horre – część 4 – 3 lutego 2018 – 7 lutego 2018 – Warszawa

OMT – Screening w fizjoterapii – Grupa 1 – Kerstin Luedtker – część 2 – 1 lutego 2018 – 2 lutego 2018 – Warszawa

OMT – Statystyka – Grupa 1 – Alex Schäfer – część 2 – 30 stycznia 2018 – 31 stycznia 2018 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 11 – Christian Voith – Tydzień 1 – 24 stycznia 2018 – 28 stycznia 2018 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 20 – Sandra Schlager – Tydzień 2 – 22 stycznia 2018 – 26 stycznia 2018 – Warszawa

FITS – Grupa 5 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 3 – 18 stycznia 2018 – 21 stycznia 2018 – Warszawa

CRAFTA advanced – Grupa 2 – Christian Voith – Tydzień 2 – 10 stycznia 2018 – 14 stycznia 2018 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 19 – Mathew Newton – Tydzień 4 – 10 stycznia 2018 – 14 stycznia 2018 – Kraków

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 2 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 2 – 15 grudnia 2017 – 17 grudnia 2017 – Rzeszów

Screening Medyczny w Fizjoterapii – Grupa 2 – Zbigniew Wroński,Grzegorz Magoń – 13 grudnia 2017 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 3 – Zbigniew Wroński,Grzegorz Magoń – Tydzień 2 – 10 grudnia 2017 – 12 grudnia 2017 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 4 – Thomas Horre, Stefan Schiller  – Tydzień 1 – 5 grudnia 2017 -9 grudnia 2017 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 4 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 1 i 2 – 28 listopada 2017 – 3 grudnia 2017 – Szczecin

OMT – Biomechanika – Grupa 1 – Marcus Trocha  – część 1 – 25 listopada 2017 – 26 listopada 2017 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 1 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 2 – 17 listopada 2017 – 19 listopada 2017 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 17 – Thomas Horre – Tydzień 4 – 14 listopada 2017 – 18 listopada 2017 – Gdańsk

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 3 – Zbigniew Wroński,Adrian Kużdżał – Tydzień 1 – 14 listopada 2017 – 16 listopada 2017 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 2 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 1 – 10 listopada 2017 – 12 listopada – Rzeszów

Maitland poziom 1 – Grupa 20 – Sandra Schlager – Tydzień 1 – 9 listopada 2017 – 13 listopada 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 19 – Mathew Newton – Tydzień 3 – 8 listopada 2017 – 12 listopada 2017 – Kraków

FITS – Grupa 5 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 2 – 5 listopada 2017 – 7 listopada 2017 – Warszawa

Zintegrowane Metody Fizjoterapii – Grupa 1 – Zbigniew Wroński, Grzegorz Magoń, Adrian Kużdżał – Tydzień 1 – 27 października 2017 – 29 października 2017 – Kraków

CRAFTA advanced – Grupa 2 – Christian Voith – Tydzień 1 – 18 października 2017 – 22 października 2017 – Warszawa

FITS Master – Grupa 1 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – 14 października 2017 – 15 października 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 18 – Thomas Horre – Tydzień 3 – 8 października 2017 – 12 października 2017 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 8 – Christian Voith – Tydzień 2 – 27 września 2017 – 1 października 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 19 – Mathew Newton – Tydzień 2 – 27 września 2017 – 1 października 2017 – Kraków

Maitland poziom 2a – Grupa 7 – Thomas Horre, Jürg Hauswirth – Tydzień 2 – 18 września 2017 – 22 września 2017 – Warszawa

DGSA Top 30 DN – Grupa 3 – Philippe Froidevaux – 15 września 2017 – 17 września 2017 – Gdańsk

OMT – Statystyka – Grupa 1 – Axel Schäfer  – 11 września 2017 – 12 września 2017 – Warszawa

OMT – Screening w fizjoterapii – Grupa 1 – Kerstin Luedtker – 9 września 2017 – 10 września 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 16 – Jan Herman van Minnen – Tydzień 4 – 4 września 2017 – 8 września 2017- Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 17 – Thomas Horre – Tydzień 3 – 3 września 2017 – 7 września 2017 – Gdańsk

Easy Flossing Academy – Grupa 3 – Rafał Jurissek – 3 września 2017 – Warszawa

FITS – Grupa 5 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 1 – 28 sierpnia 2017 – 31 sierpnia 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 19 – Mathew Newton – Tydzień 1 – 28 czerwca 2017 – 2 lipca 2017 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 18 – Thomas Horre – Tydzień 2 – 23 czerwca 2017 – 27 czerwca 2017 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 9 – Christian Voith – Tydzień 2 – 21 czerwca 2017 – 25 czerwca 2017 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 17 – Thomas Horre – Tydzień 2 – 4 czerwca 2017 – 8czerwca 2017 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 16 – Birgit Ferber-Busse – Tydzień 3 – 4 czerwca 2017 – 8 czerwca 2017- Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 7 – Thomas Horre, Jürg Hauswirth – Tydzień 1 – 28 maja 2017 – 1 czerwca 2017 – Warszawa

FITS – Grupa 4 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 3 – 22 maja 2017 – 25 maja 2017 – Warszawa

DGSA Top 30 DN – Grupa 2 – Philippe Froidevaux – 19 maja 2017 – 21 maja 2017 – Kraków

DGSA Top 30 Combi – Grupa 2 – Philippe Froidevaux – 14 maja 2017 – 18 maja 2017 – Kraków

CRAFTA basic – Grupa 8 – Christian Voith – Tydzień 1 – 26 kwietnia 2017 – 30 kwietnia 2017 – Warszawa

FITS – Grupa 4 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 2 – 23 kwietnia 2017 – 25 kwietnia 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 18 – Thomas Horre – Tydzień 1 – 18 kwietnia 2017 – 22 kwietnia 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 16 – Philip Ritt – Tydzień 2 – 3 kwietnia 2017 – 7 kwietnia 2017 – Warszawa

OMT – Pain Science – Grupa 1 – Ralf Schesser  – 30 marca 2017 – 2 kwietnia 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 17 – Thomas Horre – Tydzień 1 – 19 marca 2017 – 23 marca 2017 – Gdańsk

FITS – Grupa 4 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 1 – 19 marca 2017 – 22 marca 2017 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 6 – Thomas Horre, Mathew Newton – Tydzień 2 – 24 lutego 2017 – 28 lutego 2017 – Gdańsk

OMT – Mentored Clinical Practice – Grupa 1 – Kamilla  – Tydzień 2 – 12 lutego 2017 – 16 lutego 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 15 – Thomas Horre – Tydzień 4 – 7 lutego 2017 – 11 lutego 2017 – Warszawa

Bobath Adults – Grupa 2 – Tinka Rajher-Bostjan – Tydzień 2 – 4 lutego 2017 – 11 lutego 2017 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 7 – Christian Voith – Tydzień 2 – 1 lutego 2017 – 5 lutego 2017 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 3 – Thomas Horre, Stefan Shiler  – Tydzień 2 – 21 stycznia 2017 – 25 stycznia 2017 – Warszawa

FITS – Grupa 3 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 3 – 8 stycznia 2017 – 11 stycznia 2017 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 9 – Christian Voith – Tydzień 1 – 4 stycznia 2017 – 8 stycznia 2017 – Kraków

Easy Flossing Academy – Grupa 2 – Rafał Jurissek – 7 stycznia 2017 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 14 – Thomas Horre – Tydzień 4 – 14 grudnia 2016 – 18 grudnia 2016 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 16 – Thomas Horre – Tydzień 1 – 7 grudnia 2016 – 11 grudnia 2016 – Warszawa

Fizjoterapia jako biznes – Grupa 4 – Marcin Osman – 3 grudnia 2016 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 6 – Thomas Horre, Mathew Newton – Tydzień 1 – 16 listopada 2016 – 20 listopada 2016 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 15 – Philip Ritt – Tydzień 3 – 16 listopada 2016 – 20 listopada 2016 – Warszawa

OMT – Evidence Based Practice – Grupa 1 – Marcus Trocha – 10 listopada 2016 – 13 listopada 2016 – Warszawa

FITS – Grupa 3 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 2 – 3 listopada 2016 – 6 listopada 2016 – Warszawa

Bobath Adults – Grupa 2 – Tinka Rajher-Bostjan – Tydzień 1 – 22 października 2016 – 29 października 2016 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 7 – Christian Voith – Tydzień 1 – 12 października 2016 – 16 października 2016 – Warszawa

OMT – Mentored Clinical Practice – Grupa 1 – Kamilla  – Tydzień 1 – 5 października 2016 – 9 października 2016 – Gdańsk

Maitland poziom 2b – Grupa 3 – Thomas Horre, Stefan Shiler  – Tydzień 1 – 1 października 2016 – 5 października 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 14 – Thomas Horre  – Tydzień 3 – 26 września 2016 – 30 września 2016 – Gdańsk

FITS – Grupa 3 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 1 – 26 września 2016 – 29 września 2016 – Warszawa

Pierwsza pomoc – Grupa 2 – Damian Kowalczyk – 25 września 2016 – Warszawa

DGSA Top 30 DN – Grupa 1 – Philippe Froidevaux – 23 września 2016 – 25 września 2016 – Kraków

Easy Flossing Academy – Grupa 1 – Rafał Jurissek – 18 września 2016 – Warszawa

NOI Mobilizacje Układu Nerwowego – Grupa 4 – Irene Wicki – 9 września 2016 – 11 września 2016 – Warszawa

OMT – Mentored Clinical Practice – Grupa 1 – Kamilla  – 3 września 2016 – 7 września 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 15 – Thomas Horre  – Tydzień 2 – 27 sierpnia 2016 – 31 sierpnia 2016 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 6 – Christian Voith – Tydzień 2 – 6 lipca 2016 – 10 lipca 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 14 – Thomas Horre  – Tydzień 2 – 27 czerwca 2016 – 1 lipca 2016 – Gdańsk

DGSA Top 30 Combi – Grupa 1 – Philippe Froidevaux – 22 czerwca 2016 – 26 czerwca 2016 – Gdańsk

Maitland poziom 2a – Grupa 5 – Mathew Newton, Thomas Horre  – Tydzień 2 – 13 czerwca 2016 – 17 czerwca 2016 – Warszawa

Balans mięśni szyi – Grupa 1 – Deborah Falla  – 11 czerwca 2016 – 12 czerwca 2016 – Warszawa

Pierwsza pomoc – Grupa 1 – Damian Kowalczyk – 5 czerwca 2016 – Warszawa

FITS – Grupa 2 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 3 – 30 maja 2016 – 1 czerwca 2016 – Warszawa

Bark według koncepcji Maitland – Grupa 1 – Pieter Westerhuis  – 27 maja 2016 – 29 maja 2016 – Warszawa

Maitland poziom 3 – Grupa 1 – Pieter Westerhuis, Harry von Piekartz – Tydzień 3 – 23 maja 2016 – 27 maja 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 15 – Thomas Horre  – Tydzień 1 – 19 maja 2016 – 23 maja 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 13 – Thomas Horre  – Tydzień 4 – 30 kwietnia 2016 – 4 maja 2016 – Warszawa

FITS – Grupa 2 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 2 – 24 kwietnia 2016 – 27 kwietnia 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 14 – Thomas Horre  – Tydzień 1 – 20 kwietnia 2016 – 24 kwietnia 2016 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 5 – Christian Voith – Tydzień 2 – 6 kwietnia 2016 – 10 kwietnia 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 13 – Thomas Horre  – Tydzień 3 – 21 marca 2016 – 25 marca 2016 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 5 – Mathew Newton, Thomas Horre  – Tydzień 1 – 17 marca 2016 – 21 marca 2016 – Warszawa

FITS – Grupa 2 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 1 – 13 marca 2016 – 16 marca 2016 – Warszawa

Kurs Technik manipulacyjnych Kręgosłupa – Grupa 2 – David W. Evans – 5 marca 2016 – 6 marca 2016 – Warszawa

Bobath Adults – Grupa 1 – Tinka Rajher-Bostjan – Tydzień 2 – 13 lutego 2016- 20 lutego 2016 – Gdańsk

CRAFTA advanced – Grupa 1 – Christian Voith – Tydzień 2 – 3 lutego 2016 – 7 lutego 2016 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 12 – Thomas Horre  – Tydzień 4 – 24 stycznia 2016 – 28 stycznia 2016 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 6 – Christian Voith – Tydzień 1 – 21 stycznia 2016 – 25 stycznia 2016 – Warszawa

FITS – Grupa 1 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 3 – 10 stycznia 2016 – 13 stycznia 2016 – Warszawa

Fizjoterapia jako biznes – Grupa 3 – Marcin Osman – 12 grudnia 2015 – Warszawa

Maitland poziom 3 – Grupa 1 – Pieter Westerhuis, Jan Herman van Minnen – Tydzień 2 – 1 grudnia 2015 – 5 grudnia 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 13 – Thomas Horre  – Tydzień 2 – 27 listopada 2015 – 1 grudnia 2015 – Warszawa

Bobath Adults – Grupa 1 – Tinka Rajher-Bostjan – Tydzień 1 – 23 listopada 2015 – 30 listopada 2015 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 12 – Thomas Horre  – Tydzień 3 – 2 listopada 2015 – 6 listopada 2015 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 11 – Thomas Horre  – Tydzień 4 – 7 października 2015 – 11 października 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 13 – Thomas Horre  – Tydzień 1 – 28 września 2015 – 2 października 2015 – Warszawa

FITS – Grupa 1 – Marianna Białek, Andrzej M’hango  – Tydzień 2 – 21 września 2015 – 24 września 2015 – Warszawa

ESP Muscle Balance and Sport Training – kręgosłup – Grupa 1 – Harald Bant  – 29 sierpnia 2015 – 1 września 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 11 – Thomas Horre  – Tydzień 3 – 24 sierpnia 2015 – 28 sierpnia 2015 – Warszawa

CRAFTA advanced – Grupa 1 – Christian Voith  – Tydzień 1 – 19 sierpnia 2015 – 23 sierpnia 2015 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 5 – Christian Voith  – Tydzień 1 – 15 sierpnia 2015 – 19 sierpnia 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 12 – Thomas Horre – Tydzień 2 – 9 sierpnia 2015 – 13 sierpnia 2015 – Gdańsk

FITS – Grupa 1 – Marianna Białek, Andrzej M’hango – Tydzień 1 – 12 lipca 2015 – 15 lipca 2015 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 4 – Thomas Horre – Tydzień 2 – 20 czerwca 2015 – 24 czerwca 2015 – Warszawa

Kurs Technik manipulacyjnych Kręgosłupa – Grupa 1 – David W. Evans – 13 czerwca 2015 – 14 czerwca 2015 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 4 – Christian Voith – Tydzień 2 – 3 czerwca 2015 – 7 czerwca 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 11 – Thomas Horre – Tydzień 2 – 10 maja 2015 – 14 maja 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 12 – Thomas Horre – Tydzień 1 – 9 maja 2015 – 13 maja 2015 – Gdańsk

Fizjoterapia jako biznes – Grupa 2 – Marcin Osman – 26 kwietnia 2015 – Warszawa

Punkty Spustowe IMTT – Grupa 1 – Kostas Kypriotis – Tydzień 1 – 15 kwietnia 2015 – 19 kwietnia 2015 – Warszawa

Maitland poziom 3 – Grupa 1 – Hugo Stam, Pieter Westerhuis – Tydzień 1 – 23 marca 2015 – 27 marca 2015 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 4 – Thomas Hore – Tydzień 1 – 16 marca 2015 – 20 marca 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 10 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 11 marca 2015 – 15 marca 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 11 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 14 lutego 2015 – 18 lutego 2015 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 10 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 18 stycznia 2015 – 22 stycznia 2015 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 4 – Christian Voith –Tydzień 1 – 3 stycznia 2015 – 7 stycznia 2015 – Warszawa

NOI Mobilizacje Układu Nerwowego – Grupa 3 – Hugo Stam – 28 listopada 2014 – 30 listopada 2014 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 2 – Hugo Stam, Thomas Horre –Tydzień 2 – 24 listopada 2014 – 27 listopada 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 9 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 20 listopada 2014 – 24 listopada 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 10 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 25 października 2014 – 29 października 2014 – Warszawa

Fizjoterapia jako biznes – Grupa 1 – Marcin Osman – 11października 2014 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 2– Pieter Westerhuis, Thomas Horre –Tydzień 1 – 11 sierpnia 2014 – 16 sierpnia 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 9– Thomas Horre –Tydzień 3 – 7 sierpnia 2014 – 11 sierpnia 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 10– Thomas Horre – Tydzień 1 – 20 czerwca 2014 – 23 czerwca 2014 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 3– Christian Voith – Tydzień 2 – 11 czerwca 2014 – 15 czerwca 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 9 – Thomas Horre –Tydzień 2– 14 kwietnia 2014 – 18 kwietnia 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 8 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 4 lutego 2014 – 8 lutego 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 9 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 31 stycznia 2014 – 4 lutego 2014 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 3 – Di Addison, Thomas Horre –Tydzień 2 – 13 stycznia 2014 – 17 stycznia 2014 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 3 – Christian Voith –Tydzień 1 – 3 stycznia 2014 – 7 stycznia 2014 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 8 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 22 listopada 2013 – 26 listopada 2013 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 3 – Di Addison, Thomas Horre –Tydzień 1 – 18 listopada 2013 – 22 listopada 2013 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 8 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 25 września 2013 – 29 września 2013 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 7 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 5 sierpnia 2013 – 9 sierpnia 2013 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 8 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 9 lipca 2013 – 13 lipca 2013 – Warszawa

NOI Mobilizacje Układu Nerwowego – Grupa 1 – Hugo Stam – 25 maja 2013 – 27 maja 2013 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 1 – Hugo Stam, Thomas Horre –Tydzień 2 – 21 maja 2013 – 24 maja 2013 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 7 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 17 maja 2013 – 21 maja 2013 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 2 – Christian Voith –Tydzień 2 – 5 kwietnia 2013 – 9 kwietnia 2013 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 7 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 6 marca 2013 – 10 marca 2013 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 1 – Pieter Westerhuis, Thomas Horre –Tydzień 1 – 3 lutego 2013 – 8 lutego 2013 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 2 – Christian Voith –Tydzień 1 – 24 listopada 2012 – 28 listopada 2012 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 7 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 29 października 2012 – 2 listopada 2012 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 6 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 25 czerwca 2012 – 29 czerwca 2012 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 1 – Christian Voith –Tydzień 2 – 28 marca 2012 – 1 kwietnia 2012 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 6 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 5 marca 2012 – 9 marca 2012 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 6 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 18 grudnia 2011 – 22 grudnia 2011 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 2 – Di Addison, Thomas Horre –Tydzień 2 – 7 listopada 2011 – 11 listopada 2011 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 6 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 12 października 2011 – 16 października 2011 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 1 – Christian Voith –Tydzień 1 – 1 października 2011 – 5 października 2011– Warszawa

Muscle Balance Di Addison – Kręgosłup lędźwiowy – 27 sierpnia 2011 – 29 sierpnia 2011 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 2 – Di Addison, Thomas Horre –Tydzień 1 – 22 sierpnia 2011 – 26 sierpnia 2011 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 5 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 25 lipca 2011 – 29 lipca 2011 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 5 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 3 maja 2011 – 7 maja 2011 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 5 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 15 marca 2011 – 19 marca 2011 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 5 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 8 listopada 2010 – 12 listopada 2010 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 4 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 18 października 2010 – 22 października 2010 – Warszawa

Muscle Balance Di Addison – Kręgosłup piersiowy – 3 września 2010 – 4 września 2010 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 4 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 4 lipca 2010 – 8 lipca 2010 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 1 – Di Addison, Thomas Horre –Tydzień 2 – 21 czerwca 2010 – 25 czerwca 2010 – Warszawa

Muscle Balance Di Addison – Kręgosłup szyjny – 18 czerwca 2010 – 19 czerwca 2010 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 4 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 1 marca 2010 – 5 marca 2010 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 1 – Di Addison, Thomas Horre –Tydzień 1 – 1 lutego 2010 – 5 lutego 2010 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 3 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 9 stycznia 2010 – 13 stycznia 2010 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 4 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 21 listopada 2009 – 25 listopada 2009 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 3 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 26 października 2009 – 30 października 2009 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 3 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 18 lipca 2009 – 22 lipca 2009 – Warszawa

Muscle Balance Di Addison – Biodro – 19 czerwca 2009 – 20 czerwca 2009 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 3 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 6 kwietnia 2009 – 10 kwietnia 2009 – Warszawa

Muscle Balance Di Addison – Bark – 21 marca 2009 – 22 marca 2009 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 2 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 8 marca 2009 – 12 marca 2009 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 2 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 12 stycznia 2009 – 16 stycznia 2009 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 1 – Thomas Horre –Tydzień 4 – 8 września 2008 – 12 września 2008 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 2 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 4 września 2008 – 8 września 2008 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 1 – Thomas Horre –Tydzień 3 – 30 czerwca 2008 – 4 lipca 2008 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 2 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 26 czerwca 2008 – 30 czerwca 2008 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 1 – Thomas Horre –Tydzień 2 – 17 marca 2008 – 21 marca 2008 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 1 – Thomas Horre –Tydzień 1 – 29 października 2007 – 2 listopada 2007 – Warszawa

PNF Terry Grzybowski-Harrel -Ortopedia – 23 maja 2007 – 27 maja 2007 – Warszawa