Kalendarz kursów

CRAFTA basic – Grupa 24 – Zjazd 2 – Christian Voith – 19 czerwca – 23 czerwca – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 55 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 20 czerwca – 26 czerwca – 2024 – Kraków

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 11 – Zjazd 2 – Andrzej Łahoda  – 28 czerwca – 30 czerwca – 2024 – Warszawa

Szyjno-pochodne bóle głowy w Koncepcji Maitland – Grupa 2 – Pieter Westerhuis – 27 czerwca – 29 czerwca – 2024 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 57 – Tydzień 3 – Daria Frozyna – 29 czerwca – 03 lipca – 2024 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 25 – Tydzień 2 – Christian Voith – 03 lipca– 07 lipca – 2024 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 59 – Tydzień 3 – Matthew Newton – 07 lipca – 11 lipca – 2024 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 58 – Tydzień 2 – Sandra Baumgärtner – 08 sierpnia – 12 sierpnia – 2024 – Poznań

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 12 – Zjazd 1 – Andrzej Łahoda  – 30 sierpnia – 01 września – 2024 – Warszawa

Zaawansowana fizjoterapia neurologiczna – Grupa 2 – Zjazd 2 – Maciej Krawczyk – 30 sierpnia – 01 września – 2024 – Warszawa

Metoda Mulligana – Grupa 8 – Moduł I – Carole J. Stolz – 12 września – 14 września – 2024 – Poznań

Igłoterapia sucha – Grupa 13 – Zjazd 1 – Karol Szapel – 13 września – 15 września – 2024 – Warszawa

FITS – Grupa 27 – Zjazd 1 – Andrzej M`hango, Ewelina Białek-Kucharska – 16 września – 19 września – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 57 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 17 września – 21 września – 2024 – Gdańsk

FITS – Grupa 26 – Zjazd 2 – Andrzej M`hango, Marianna Białek – 21 września – 24 września – 2024 – Warszawa

Pacjent geriatryczny – Grupa 11 – Monika Piekarniak – 21 września – 22 września – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 12 – Tydzień 8 – Thomas Horre, Ralf Schesser – 21 września – 25 września – 2024 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 26 – Zjazd 1 – Christian Voith – 25 września – 29 września – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 3 – Grupa 5 – Tydzień 10 – Thomas Horre, Maria Brugner-Seewald – 02 października – 06 października – 2024 – Warszawa

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 12 – Zjazd 2 – Andrzej Łahoda  – 11 października– 13 października – 2024 – Warszawa

Zaawansowana fizjoterapia neurologiczna – Grupa 2 – Zjazd 3 – Maciej Krawczyk – 11 października – 13 października – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 56 – Tydzień 3 – Jürg Hauswirth – 14 października – 18 października – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 59 – Tydzień 4 – Matthew Newton – 14 października – 18 października – 2024 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 60 – Tydzień 1 – Daria Frozyna – 18 października – 22 października – 2024 – Warszawa

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 13 – Zjazd 1 – Andrzej Łahoda  – 18 października – 20 października – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 13 – Tydzień 7 – Thomas Horre, Ralf Schesser – 22 października – 26 października – 2024 – Warszawa

FITS Master – Grupa 7 – Andrzej M`hango, Marianna Białek – 27 października – 28 października – 2024 – Warszawa

FITS – Grupa 26 – Zjazd 3 – Andrzej M`hango, Marianna Białek – 28 października – 30 października – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 27 – Tydzień 5 – Thomas Horre, Daria Frozyna – 02 listopada – 06 listopada – 2024 – Kraków

Igłoterapia sucha – Grupa 13 – Zjazd 2 – Karol Szapel – 08 listopada – 10 listopada – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 58 – Tydzień 3 – Sandra Baumgärtner – 11 listopada – 15 listopada – 2024 – Poznań

FITS – Grupa 27 – Zjazd 2 – Andrzej M`hango, Ewelina Białek-Kucharska – 12 listopada – 15 listopada – 2024 – Warszawa

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 13 – Zjazd 2 – Andrzej Łahoda  – 22 listopada – 24 listopada – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 60 – Tydzień 2 – Daria Frozyna – 30 listopada – 04 grudnia – 2024 – Warszawa

FITS – Grupa 27 – Zjazd 3 – Andrzej M`hango, Ewelina Białek-Kucharska – 08 grudnia – 10 grudnia – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 61 – Tydzień 1 – Daria Frozyna – 09 grudnia – 13 grudnia – 2024 – Kraków

Maitland poziom 2a – Grupa 26 – Tydzień 5 – Thomas Horre, Sandra Baumgärtner – 11 grudnia – 15 grudnia – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 25 – Tydzień 5 – Thomas Horre, Jürg Hauswirth – 15 grudnia– 19 grudnia – 2024 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 56 – Tydzień 4 – Jürg Hauswirth – 16 grudnia – 20 grudnia – 2024 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 26 – Zjazd 2 – Christian Voith – 08 stycznia – 12 stycznia – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 58 – Tydzień 4 – Sandra Baumgärtner – 13 stycznia – 17 stycznia – 2025 – Poznań

Funkcjonalny trening medyczny – Grupa 2 – Ernest Wiśniewski – 16 stycznia – 19 stycznia – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 61 – Tydzień 2 – Daria Frozyna – 18 stycznia – 22 stycznia – 2025 – Kraków

CRAFTA basic – Grupa 27 – Zjazd 1 – Christian Voith – 22 stycznia – 26 stycznia – 2025 – Kraków

Maitland poziom 2b – Grupa 13 – Tydzień 8 – Thomas Horre, Ralf Schesser – 29 stycznia – 02 lutego – 2025 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 28– Zjazd 1 – Christian Voith – 05 lutego – 09 lutego – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 27 – Tydzień 6 – Thomas Horre, Daria Frozyna – 19 lutego – 23 lutego – 2025 – Kraków

Maitland poziom 3 – Grupa 5 – Tydzień 11 –  René Bakodi, Renée de Ruijter– 21 lutego – 25 lutego – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 60 – Tydzień 3 – Daria Frozyna – 01 marca – 05 marca – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 26 – Tydzień 6 – Thomas Horre, Sandra Baumgärtner – 05 marca – 09 marca – 2025 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 29 – Zjazd 1 – Christian Voith – 26 marca – 30 marca – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 61 – Tydzień 3 – Daria Frozyna – 12 kwietnia – 16 kwietnia – 2025 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 61 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 04 czerwca – 08 czerwca – 2025 – Kraków

CRAFTA basic – Grupa 27 – Zjazd 2 – Christian Voith – 11 czerwca – 15 czerwca – 2025 – Kraków

CRAFTA basic – Grupa 28– Zjazd 2 – Christian Voith – 25 czerwca – 29 czerwca – 2025 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 60 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 26 czerwca – 30 czerwca – 2025 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 29 – Zjazd 2 – Christian Voith – 17 września – 21 września – 2025 – Warszawa

Kontakt

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanialub skontaktuj się mailowo bądź telefonicznie.

  • info@ortokursy.pl
  • +48 509 464 984