Kalendarz kursów

 

CRAFTA basic – Grupa 19 – Tydzień 1 – Christian Voith – 19 stycznia – 23 stycznia – 2022 – Kraków

Igłoterapia sucha – Grupa 7 – Zjazd 2 – Karol Szapel – 28 stycznia – 30 stycznia – 2022 – Warszawa

Pacjent geriatryczny – Grupa 6 –  Monika Piekarniak – 29 stycznia – 30 stycznia – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 44 – Tydzień 1 – Matthew Newton – 2 lutego – 6 lutego – 2022 – Kraków

Anatomia w praktyce – Grupa 1 – Zjazd 2 –  Anna Gawryszewska – 4 lutego – 6 lutego – 2022 – Warszawa

USG dla fizjoterapeutów – Grupa 3 – Zjazd 1 –  Aleksander Zagórski, Adrian Kużdżał – 5 lutego – 6 lutego – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 17 – Tydzień 6 – Thomas Horre, Jürg Hauswirth – 9 lutego – 13 lutego – 2022 – Warszawa

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 1 – Zjazd 1 – Andrzej Łahoda – 11 lutego – 13 lutego – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 17 – Zjazd 1 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 15 lutego – 18 lutego – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 40 – Tydzień 4 – Trisha Davies-Knorr – 19 lutego – 23 lutego – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 16 – Tydzień 6 – Thomas Horre, Matthew Newton – 23 lutego – 27 lutego – 2022 – Kraków

Anatomia w praktyce – Grupa 1 – Zjazd 3 –  Anna Gawryszewska – 25 lutego – 27 lutego – 2022 – Warszawa

USG dla fizjoterapeutów – Grupa 3 – Zjazd 2 –  Aleksander Zagórski, Adrian Kużdżał – 26 lutego – 27 lutego – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 18 – Zjazd 1 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 9 marca – 12 marca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 9 – Tydzień 7 – Thomas Horre, Stefan Schiller – 19 marca – 23 marca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 47 – Tydzień 1 – Sandra Baumgärtner – 21 marca – 25 marca – 2022 – Poznań

Terapia Manualna – Grupa 2 – Moduł 1 – Ernest Wiśniewski – 23 marca – 27 marca – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 17 – Zjazd 2 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 24 marca – 27 marca – 2022 – Warszawa

CRAFTA Advanced – Grupa 3 – Tydzień 2 – Christian Voith – 30 marca – 3 kwietnia – 2022 – Warszawa

HVLA – Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych – Grupa 1 – Zjazd 2 – Andrzej Łahoda – 1 kwietnia – 3 kwietnia – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 41 – Tydzień 4 – Sandra Baumgärtner – 4 kwietnia – 8 kwietnia – 2022 – Poznań

Maitland poziom 1 – Grupa 42 – Tydzień 3 – Daria Frozyna – 6 kwietnia – 10 kwietnia – 2022 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 18 – Tydzień 2 – Christian Voith – 11 kwietnia – 15 kwietnia – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 45 – Tydzień 1 – Daria Frozyna – 20 kwietnia – 24 kwietnia – 2022 – Gdańsk

Maitland poziom 3 – Grupa 4 – Tydzień 10 –  Thomas Horre, Maria Brugner-Seewald – 23 kwietnia – 27 kwietnia – 2022 – Warszawa

Metoda Mulligana – Grupa 2 – Moduł 2 – Carole J. Stolz  – 28 kwietnia – 30 kwietnia – 2022 – Warszawa 

Maitland poziom 1 – Grupa 43 – Tydzień 1 – Jürg Hauswirth – 2 maja – 6 maja – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 47 – Tydzień 2 – Sandra Baumgärtner – 9 maja – 13 maja – 2022 – Poznań

FITS – Grupa 17 – Zjazd 3 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 9 maja – 11 maja – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 2a – Grupa 18 – Tydzień 6 – Jan Herman van Minnen, Daria Frozyna – 9 maja – 13 maja – 2022 – Gdańsk

FITS Master – Grupa 6 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 12 maja – 13 maja – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 18 – Zjazd 2 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 23 maja – 26 maja – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 45 – Tydzień 2 – Daria Frozyna – 25 maja – 29 maja – 2022 – Gdańsk

CRAFTA basic – Grupa 20 – Tydzień 1 – Christian Voith – 1 czerwca – 5 czerwca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 42 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 8 czerwca – 12 czerwca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 43 – Tydzień 2 – Jürg Hauswirth – 8 czerwca – 12 czerwca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 44 – Tydzień 2 – Matthew Newton – 15 czerwca – 19 czerwca – 2022 – Kraków

Metoda Mulligana – Grupa 3 – Moduł 1 – Carole J. Stolz  – 20 czerwca – 22 czerwca – 2022 – Warszawa 

CRAFTA basic – Grupa 19 – Tydzień 2 – Christian Voith – 22 czerwca – 26 czerwca – 2022 – Kraków

Maitland poziom 3 – Grupa 4 – Tydzień 11 –  Pieter Westerhuis, René Bakodi – 24 czerwca – 28 czerwca – 2022 – Warszawa

Terapia Manualna – Grupa 2 – Moduł 2 – Ernest Wiśniewski – 29 czerwca – 03 lipca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 2b – Grupa 9 – Tydzień 8 – Thomas Horre, Stefan Schiller – 6 lipca – 10 lipca – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 19 – Zjazd 1 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 11 lipca – 14 lipca – 2022 – Warszawa

FITS Refresh – Grupa 2 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 15 lipca – 16 lipca – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 47 – Tydzień 3 – Sandra Baumgärtner – 14 sierpnia – 18 sierpnia – 2022 – Poznań

Maitland poziom 1 – Grupa 43 – Tydzień 3 – Jürg Hauswirth – 29 sierpnia – 2 września – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 45 – Tydzień 3 – Daria Frozyna – 7 września – 11 września – 2022 – Gdańsk

Metoda Mulligana – Grupa 3 – Moduł 2 – Carole J. Stolz  – 8 września – 10 września – 2022 – Warszawa 

Maitland poziom 1 – Grupa 46 – Tydzień 1 – Daria Frozyna – 23 września – 27 września – 2022 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 20 – Tydzień 2 – Christian Voith – 28 września – 2 października – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 47 – Tydzień 4 – Sandra Baumgärtner – 1 października – 5 października – 2022 – Poznań

FITS – Grupa 18 – Zjazd 3 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 3 października – 5 października – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 44 – Tydzień 3 – Matthew Newton – 5 października – 9 października – 2022 – Kraków

FITS – Grupa 20 – Zjazd 1 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 17 października – 20 października – 2022 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 21 – Tydzień 1 – Christian Voith – 2 listopada – 6 listopada – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 19 – Zjazd 2 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 7 listopada – 10 listopada – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 46 – Tydzień 2 – Daria Frozyna – 16 listopada – 20 listopada – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 20 – Zjazd 2 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 21 listopada – 24 listopada – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 45 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 23 listopada – 27 listopada – 2022 – Gdańsk

Maitland poziom 1 – Grupa 43 – Tydzień 4 – Jürg Hauswirth – 28 listopada – 2 grudnia – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 19 – Zjazd 3 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 5 grudnia – 7 grudnia – 2022 – Warszawa

FITS – Grupa 20 – Zjazd 3 – Marianna Białek, Andrzej M`hango – 12 grudnia – 14 grudnia – 2022 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 44 – Tydzień 4 – Matthew Newton – 12 grudnia – 16 grudnia – 2022 – Kraków

Maitland poziom 1 – Grupa 46 – Tydzień 3 – Daria Frozyna – 22 lutego – 26 lutego – 2023 – Warszawa

Maitland poziom 1 – Grupa 46 – Tydzień 4 – Daria Frozyna – 24 marca – 28 marca – 2023 – Warszawa

CRAFTA basic – Grupa 21 – Tydzień 2 – Christian Voith – 19 kwietnia – 23 kwietnia – 2023 – Warszawa

Kontakt

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanialub skontaktuj się mailowo bądź telefonicznie.

  • info@ortokursy.pl
  • +48 509 464 984