Kursy dla masażystów Warszawa

Szkolenia dla fizjoterapeutów, masażystów i rehabilantów Warszawa

Firma OrtoKursy organizuje szkolenia dla fizjoterapeutów już od kilkunastu lat. Regularnie odbywają się one również w Warszawie. Dlaczego warto jest wziąć udział w kursie? Masz tutaj unikalną możliwość posłuchania zaproszonych na spotkanie ekspertów. Są to osoby znane w środowisku medycznym. Nie tylko prowadzą wykład, ale również odpowiadają na pytania uczestników. Dla fizjoterapeuty z Warszawy jest to okazja do zdobycia nowych umiejętności, które potem może on zastosować w praktyce. Podczas szkoleń prezentowane są nowe metody prowadzenia terapii, omawiane są najnowsze odkrycia naukowe. Kończąc udział w zajęciach organizowanych przez firmę OrtoKursy z pewnością będziesz zadowolony z tego, że zdecydowałeś się na nie zapisać. Poniżej zostaną opisane 3 metody terapeutyczne, które są omawiane na szkoleniach. Stosowane są z powodzeniem na całym świecie.

  • Metoda Maitlanda- jest efektem wielu lat pracy australijskiego lekarza noszącego właśnie to nazwisko. Podczas jej opracowywania analizował on wyniki badań neurochirurgów. Maitland postanowił stworzyć możliwie jak najbardziej skuteczną metodę walki z bólem odczuwanym przez pacjentów korzystających z fizjoterapii. Cechą charakterystyczną podejmowanych wobec pacjenta działań jest tutaj niezwykła dokładność przeprowadzanego badania. Niektórym może się to wydać uciążliwe. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że tylko dokładne badanie pozwoli znaleźć i wyeliminować przyczyny bólu. W środowisku medycznym metoda opracowana przez doktora Maitlanda jest bardzo wysoko oceniana.
  • Metoda CRAFTA– Cranial Facial Therapy Academy. Po przetłumaczeniu angielskiej nazwy staje się jasne, czym zajmują się terapeuci stosujący tą metodę. Przedmiotem ich zainteresowania są wszelkie choroby i urazy, do których dochodzi w rejonie twarzy. Metoda ta została opracowana pod koniec XX-go wieku. Umożliwia skuteczną eliminację bólu głowy i zębów. Pacjent musi się liczyć z koniecznością uczestnictwa w szczegółowym badaniu. Nawet jeżeli będzie uważał je za męczące, to powinien wiedzieć, że wszystko to ma na celu skuteczne wyleczenie dolegliwości, z którą się zmaga.
  • Metoda FITS- została opracowana w naszym kraju przez polskich terapeutów. Warto wiedzieć, że jest jedną z niewielu metod leczenia wad postawy, które zostały zatwierdzone przez międzynarodowe organizacje mające prawo do wystawienia odpowiedniego certyfikatu. Metoda FITS została doceniona na całym świecie. Wielu cenionych specjalistów wypowiedziało się na jej temat. Dzięki temu sposobowi leczenia skoliozy młody człowiek, u którego wykryto wadę postawy, ma szansę pozbyć się tego problemu. Konieczne będzie jednak zaangażowanie z jego strony. O odpowiednią motywację do ćwiczeń powinni zadbać rodzice młodego pacjenta.

Jesteś fizjoterapeutą z Warszawy? Zainteresowała Cię możliwość uczestnictwa w szkoleniu? Odwiedź stronę internetową ortokursy.pl i poznaj więcej szczegółów.

zdjecie

Zbyszek Wroński

Współzałożyciel firmy OrtoKursy. Doktor nauk biologicznych. Specjalista fizjoterapii. Terapeuta Koncepcji Maitland OMPT DVMT. Dba o najwyższy poziom merytoryczny oferowanych kursów.

Zajmuje się nawiązywaniem współpracy z nowymi Instruktorami oraz tłumaczeniem skryptów i kursów.

Od czerwca 2016 Asystent IMTA.

zdjecie

Tomek Wroński

Prezes Zarządu OroKursy sp. z o.o. Dba o dobrą atmosferę na kursach. Zajmuje się organizacją, marketingiem, rozwojem biznesowym.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się:

zdjecie

Jolanta Ambroziak

OrtoKursy w Warszawie. Zajmuje się organizacją, obsługą klienta, fakturami. Dzięki Niej wszystko jest na czas.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się:

zdjecie

Daria Frozyna

OrtoKursy w Gdańsku. Terapeuta Koncepcji Maitland OMPT DVMT. Zajmuje się tłumaczeniem kursów w Gdańsku oraz Warszawie. Hobbystycznie zajmuje się korektą naszych skryptów.

Od czerwca 2016 Asystent IMTA.

zdjecie

Adrian Kużdzał

OrtoKursy w Krakowie. Doktor nauk o kulturze fizycznej. Terapeuta Koncepcji Maitland OMPT DVMT. Zajmuje się organizacją kursóww Krakowie.

zdjecie

Paweł Gołaszewski

OrtoKursy w Gdańsku. Terapeuta Koncepcji Maitland OMPT DVMT. Zajmuje się organizacją kursów w Gdańsku.

Sprawdź nasze kursy

FITS
FITS

Diagnostyka i terapia skoliozy wg Metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz)

ESP Muscle Balance and Sport Training – kolano

Prewencja i rehabilitacja urazów stawu kolanowego

OMPT

OMT, czyli program Ortopedycznej Terapii Manualnej z akredytacją IFOMPT, jest międzynarodowym programem szkoleniowym dla fizjoterapeutów.

Zobacz wszystkie kursy